Zápis do ZŠ

 

Zápis do ZŠ Jeřabinka do první třídy pro školní rok 2018/2019 proběhne

Chtěli bychom mít na všechny děti a rodiče dostatek prostoru a proto si můžete zajistit přesný čas určený jen pro Vás na telefonu: 702 174 693. Nebudete tak muset čekat a paní učitelka bude mít možnost věnovat se všem dostatečně:)

Rádi bychom Vám nabídli možnost individuální domluvy účasti na výuce v první třídě, abychom lépe vyhověli Vašim časovým a organizačním možnostem. Pokud máte zájem podívat se, jak výuka u nás opravdu probíhá a stále se rozhodujete, zda naše škola bude pro vašeho prvňáčka ta pravá - není lepší způsob, jak nahlédnout k nám a zjistit to:)
Pro účel domluvy konkrétního termínu se prosím obraťte buď na e-mail info@waldorfskaskola.eu, nebo telefonicky přímo na paní ředitelku Leonu Gergelovou tel. č 604 322 948.

 

V průběhu školního roku je kdykoli možný také přestup do stávajících tříd, tzn. ve školním roce 2017/2018 přestup do první třídy, ve školním roce 2018/2019 přestup do první a druhé třídy, a to vždy až do naplnění kapacity třídy, která je 16 žáků a po seznámení s waldorfskou pedagogikou a individuálním pohovoru s rodiči a dítětem.

K zápisu do školy je třeba s sebou přinést rodný list dítěte, rodiče občanský průkaz.

Základní a Mateřská škola
Jeřabinka
pracující na principech waldorfské pedagogiky
0 ks
Košík: 0,00
0 ks