Aktuální změny v platbách školného

Milí rodiče, i přes současnou komplikovanou situaci se ze všech sil snažíme udržet školu i školku v normálním provozu tak, aby děti včechny změny, nařízení a omezení pocítíly co nejméně.  Uvědomujeme si ale, že mnoho z nás je momentálně v nestandartních životních, pracovních i rodinných situacích. I s ohledem na platné nařízení on-line výuky ve vyšších třídách a karanténní opatření v MŠ jsme se rozhodli také v některých ohledech upravit platby za školné, družinu apod.:

 

  • Za období uzavření MŠ Sklářská z důvodu karantény Covid vracíme rodičům poměrnou část školného

  • V ZŠ po dobu nepřítomnosti žáků rodiče neplatí platby za školní družinu.

  • Pomůckovné v ZŠ na druhé pololetí šk. roku 2020/21, rodiče všech žáků budou platit pomůckovné dobrovolně ve výši dle svého uvážení.

22.2.2021 08:01

Základní a Mateřská škola Jeřabinka
pracující na principech waldorfské pedagogiky
 
 
 
Sklářská 81, 435 42 Litvínov-Hamr
 
0 ks
Košík: 0,00
0 ks